Pierwszy weekend marca 2017 roku spędzimy w Jabłonnie – podwarszawskiej siedzibie Księcia Pepi. Będzie to dla nas czas poznawania się, integracji, wymiany doświadczeń, przygotowania do realizacji propozycji „Odkrywcy Źródeł”, wspólnej pracy, obcowania z kulturą, spotkań z ciekawymi osobami oraz dyskusji o najważniejszych sprawach ZHP. Swój udział zapowiedziała już Naczelnik ZHP hm. Małgorzata Sinica.

Jeżeli należycie do Programowego Ruchu Odkrywców, ubiegacie się o członkostwo w PRO albo po prostu jesteście jego sympatykami, chcecie dowiedzieć się o nim więcej, spotkać osoby z całej Polski, które również są PRO, wzbogacić swój warsztat pracy i naładować harcerskie akumulatory pozytywną energią, to wypełnijcie formularz uczestnictwa

Zgłoszenia tylko do 14 lutego! Więcej informacji: kliknij

szczyt pro