Nowe rajdowe tereny, wiekowe zabytki, osobliwości krajoznawcze – aż szkoda cokolwiek przegapić! Z pomocą przychodzi Aplikacja Rajdu Odkrywców. Dzięki niej możesz zlokalizować i łatwo trafić do największych perełek na obszarze rajdowym przy pomocy swojego telefonu. Znajdź je wszystkie!

Oprócz nazwy obiektu w aplikacji znajdziesz także wartość punktową, zgodną z jego wartością kulturalną. Dzięki odwiedzeniu takiego miejsca określone punkty zostaną przypisane do Twojego konta. Na najbardziej aktywnego odkrywcę czeka nagroda! W przypadku tej samej ilości punktów odbędzie się losowanie zwycięzcy.

Jak korzystać?

  • Ściągnij aplikację na swój telefon z Google Play
  • Włącz lokalizację i internet
  • Po dotarciu do lokalizacji obiektu, aplikacja naliczy punkty za jego zdobycie na Twoje konto. Zliczone punkty widoczne są na pasku po lewej stronie.
  • Obiekty odkryte przez Ciebie zostaną odznaczone na mapie kolorem zielonym, obiekty, w których jeszcze nie byłeś, mają znacznik czerwony.
  • Żeby wziąć udział w konkursie na najbardziej aktywnego odkrywcę po zakończonym zwiedzaniu miejsc wyślij maila z ilością zdobytych przez siebie punktów na adres: rajdodkrywcow@zhp.pl

Czas trwania konkursu:

  • 03.07 – 07.07 do godz. 17:00